Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan szolgáltatás ahova...

Van olyan szolgáltatás ahova rendelhetek internetről es átveszik nekem?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a Pick Pack pont de úgy tudom oda csak le szerződött boltokból lehet. Én egy külföldi oldalról rendelnék és sajnos nincsenek le szerződve se velük se csomagpont automatakkal

2023. okt. 24. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan rendeld házhoz, ha belefér a postaládába bedobják, ha nem akkor ki se viszik, hanem a postán marad és csak egy értesítőt kapsz, azzal átveheted.
2023. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

@ 09:48


Szóval nem mondta a kérdező hogy postával jönne a csomag.

Lehet hogy valamelyik nemzetközi hálózatban működő futárszolgálattal viszik házhoz.


Amúgy én ilyen szolgáltatásról még nem hallottam.

2023. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 a nagy futárszolgálatoknak vannak csomagpontjaik amire át lehet irányítani amíg át nem adják kézbesítésre. Csak figyelni kell a nyomkövetést naponta, hogy mikor érkezik be a csomag hozzájuk, egyáltalán melyik futárszolgálat, aztán telefon az ügyfélszolgálatukra.
2023. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A csomagom külföldről jön de Magyarországon belül a magyar posta kezeli, ha a külföldi oldalon egy posta automata vagy posta címet adom meg mi lessz?
2023. okt. 24. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Add meg a címed, aztán majd bedob a postás egy értesítőt a postaládádba, hogy csomagod érkezett. Semmiféleképp ne csinálj ilyen hülyeséget, hogy posta vagy postaautómata címét adod meg.
2023. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen: postafiókbérlés a Magyar Postánál
2023. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:

Nem, nincs ilyen szolgáltatás sehol... amit nagyjából leírtál az a letétbe helyezés... de az korán sem kézbesítés...


A küldeményedet Te, vagy az általad meghatalmazott természetes személy veheti át...


Ha valóban csomagod jön, annak fogadására a postafiók alkalmatlan... ámbar a csomag értesítőjét el lehet benne helyezni... csak jelen esetben nem célravezető, ráadásul ezért nem érné meg postafiókot bérelni...

2023. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thunderfairy ***** válasza:
Rendelésnél add meg egy rokonod cimét hogy oda vigye a postás. Unokaöcsém is így csinálta. A saját cime helyet a mi ciműnk volt megadva és ide hozták. Mi átvettűk, ő elvitte.
2023. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!