Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora volt eddig a legnagyob...

Mekkora volt eddig a legnagyobb összeg, amit "kidobtál az ablakon" és miért/hogy történt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok... remélem nem csak velem esik meg az ilyesmi :(
2010. okt. 19. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán 4 millió forint.Ennyi pénzt szórtam el minden hülyeségre amire soha nem is volt szükségem..Ráadásul hitelpénz volt,így a végén maradt 4,5 millió forint tartozás,és semmi amit felmutathattam volna.A saját ökörségem,és keményen meg is fizettem az árát mire visszafizettem mindent az utolsó fillérig..
2010. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh az elég kemény! Akkor az enyém ehhez képest semmi!

Én csak 15ezret dobtam ki egy cipőre, ami kiderült hogy kicsi rám és nem vették vissza...

2010. okt. 19. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem! Hogy tudtál kisebb cipőt venni mint a lábméreted? Miért nem próbáltad fel? Én amikor cipőt veszek mindig felpróbálom,és mászkálok benne egy kicsit..Ha nyom vagy kényelmetlen már nem is kell..

Bizony ez a te hibád,és ilyenkor tényleg nem adják vissza a pénzt,de sok helyen kicserélik másik méretre..

2010. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vállalkozóként döntöttem már egyszer-kétszer rosszul...
2010. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam, nem is értem...
2010. okt. 19. 17:53
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta sem!
2010. okt. 19. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
tőzsde, 7.5millió :)
2010. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!