Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kínából érkezett csomagok...

Kínából érkezett csomagok végig követhetők " nyomkövetőn"-a kiszállítás végrehajtva-átvétel igazolva ! Semmit nem kaptam-értesítést sem . Hol tudhatom meg ki a Magyar szállító,mert az nincs sehol. A csomag FFL jellel kezdődik .Járt sikerrel valaki ?

Figyelt kérdés
Valaki talált már eltünt csomagot -céget aki lenyúlta ?

#csomag #magyar szállító kinai csomag #ki hozza ki a kinai csomagot ?
2023. okt. 27. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem rendelés előtt tájékozódsz, háborgás helyett?
2023. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az eladónak tudsz reklamálni, de ha nem segít, ez van.
2023. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, Karácsonyra itt lesz!
2023. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az üzenet:

Rendelés előtt tájékozódtam-a nyomkövető szerint a vámot is elhagyta-onnan két hét csend,most kiírta,hogy "kézbesítve" ! Senki nem tudja ki hozta volna -se értesitő semmi. Szerintem a Magyar szállító lenyúlta,de ki lehetett ez a kérdésem . Nem háborgás,hanem amit kifizettem szeretem megkapni."

Azzal nem sokra mész, ha privátban írogatsz, vedd fel a kapcsolatot a kínai webshoppal ahol a rendelést leadtad és fogalmazd meg a panaszodat ott.

Ha magyar webshopból rendeltél volna, akkor írhatnál a fogyasztóvédelmi hatóságnak is.

Így is írhatsz, de a kínainak.

2023. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Honnan kéne tudnunk, hogy a millió kínai webshop közül melyikből rendeltél és milyen terméket?

Belinkelted nekünk ide? Nem.

Honnan tudjuk, hogy jól adtad-e meg a webshopban a neved és a címed? Honnan tudjuk, hogy azonosítható volt-e, hogy Magyarországra kéred a küldeményt?

Ezer kérdés, semmi válasz.

2023. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nyomkövető szerint a vámot is elhagyta"

Ha vámolásra került volna a sor és vámot kellett volna fizetned, akkor a Magyar Posta értesített volna, hogy fizessél, mielőtt megkapod a rendelt terméket.


Lehet, hogy valami kamu webshopból rendeltél, csak nem jöttél rá. Honnan rendeltél tulajdonképpen?

2023. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, ki a szállító, mert a címzettnek semmilyen információt nem fog kiadni.

Kizárólag a feladó tud eljárni velük szemben, ő a szerződött fél.


Egyébként simán lehet, hogy egy kamu webshopban próbáltál vásárolni.

2023. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több száz apró xart rendeltem már Kínából, de 70%-ban nem tudtam háztól-házig végigkövetni a csomagjaimat. Hivatalosan már a Magyar Posta hozna ki mindent, ők végzik a vámkezelést, meg a kézbesítési díjat is behajtják a vásárlón, de sokszor volt, hogy az ExpressOne-nál kötött ki a csomagom. Utóbbiról nagyon jó véleményem van! Ha több csomag is jött, akkor összecsomagolva kaptam meg őket, együtt, házhoz jönnek, felhívnak előtte, és tényleg végig követhető a csomag. A Magyar Posta ezzel szemben volt, hogy egy héten 3x jött ki hozzám egy-egy szöggel vagy csavarral. :) A nyomkövetés ilyenkor addig precíz, amíg Kínától elér a csomag a posta központjáig. Ott az eszetlenek fognak egy címkét, rányalják a csomagra, aztán "kiértesítenek", hogy b+ érkezett egy csomagod, adtunk neki egy számot. A baj csak az, hogy a korábbi nyomkövetési szám sehol nem látszik a rendszerben, ráadásul a matricájukat is direkt ráragasztják a korábbira, így aztán ha van több rendelésed is a csőben, akkor fogalmad nincs róla, hogy éppen melyik érkezett meg. Aztán ezért a szolgáltatásért, elkérnek még vagy 500 Ft-ot, vagy 900-at, attól függően, hogy éppen otthon voltál-e amikor kijöttek hozzád. Az értesítés meg olyan, hogy "megjött a csomagod, adtunk neki számot, legyél otthon holnap reggel 8 és délután 4 közt", mert LEHET HOGY MEGYÜNK! Igen! Volt, hogy itthon voltam egész nap, de nem jöttek! Siralmasak!
jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!