Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék klasszikus,...

Hol találhatnék klasszikus, othhoni bedolgozói állást?

Figyelt kérdés

Nézegettem otthonról végezhető bedolgozói állásokat de szinte csak online értékesítés vagy call center szerű telefonálgatós munkákat találtam. Engem inkább valami gyakorlati érdekelne pl.: toll, játék összeszerelés, de akár forrasztani is tudok. Esetleg adatrögzítés ami még szóba jöhet.

Azért szeretnék mindenképp valami ilyesmi állást mert iskola és egy másik állás mellett csinálnám kiegészítésként.



2023. okt. 28. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Sehol.


30 éve is "mindenki" ilyesmit keresett, de már akkor sem létezett. Az ingyenes hirdetési újságok "állást keres" rovata ilyenekkel volt tele.


Fel kell nőni végre, s rá kell jönni, hogy nem olyan melót kell keresni, ami már 30 éve sem létezett, hanem a jelenleg létezők közül kell választani, ha kell, megtanulni egy vagy több új szakmát, új ismeretekre és jártasságokra szert tenni.


Ennyi.


Ha összeszerelő munkát akarsz, azt két módon tudod. Gyárban, vagy otthon vállakozóként a saját magad által tevez(tet)ett és gyártott, saját termékeidet összeszerelheted.

2023. okt. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

#1


Amugy az intellektualis es irodai melók kb ketharmada otthonrol vegezheto. En evi 1x találkozok kollegakkal.

2023. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Otthonról végezhető munka 2023-ban gyakorlatilag csakis számítógépen végezhető munka.


Ha valaki olyat hirdet, ami nem ilyen, az átverés.

2023. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Egy toll filléres tétel, szerinted bárki is fog fizetni neked azért hogy összerakd? Meg amúgy bármelyik munkáért amit megemlítettél, elgondolkoztál azon, hogy csak a kiszálitás a házadhoz meg majd onnan vissza többe lenen a cégnek mint amit fizetne a m nkáért?
2023. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

köszönöm, hogy neked is sikerült kulturált választ adni. Én azért megpróbálok neked.

Igen, elgondolkodtam rajta és arra jutottam, hogy régen anyukám is hasonlót csinált iskola mellett ezért megér egy próbát, hátha tud valaki hasonlót. Persze gondoltam arra is, hogy már nem éri meg, hiszen egy gép gyorsabban, precízebben és olcsóbban képes megcsinálni ezt.


#1

Köszönöm neked is, azt hiszem felnőttem. Van egy érettségim, egy szakmám, amiben jelenleg is dolgozok és emellett jelenleg egyetemre járok. Nincs időm gyárban dolgozni, saját vállalkozáshoz pedig jelenleg nincs meg a szükséges tőkém, de hosszú távon az a cél.


Lehet, hogy tényleg nagy hülyeséget kérdeztem, számomra nem volt egyértelmű, hogy már nincs ilyen. Ennek ellenére köszönöm annak aki ezt normális stílusban igyekezett tudatni velem, mivel úgy érzem, hogy én is normális stílusban tettem fel a kérdésem.

2023. okt. 28. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Régebben több ilyen volt, bár inkább megváltozott munkaképességűeknek szánták ezeket a lehetőségeket "fillérekért".Ma már nem lehet ilyet találni, ennek ellenére munkahelyek vannak ahol ilyen jellegű munkát végeznek.

Bizonyára a munkaeszközök széthordása, majd összeszedése költséges, időigényes volt, behordani nem érte meg, ezért ezt a verziót megszűntették.

Munkahelyen, egyben, jobban tudják kontrollálni.

2023. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!