Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Coscoin-ról vélemény?

Coscoin-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég jött velem szembe a CosCoin aminek az alapja hogy AI vesz és ad el kriptot, amiből származó jutalék 50% -a az oldalé, a másik pedig a tiéd. Az oldal 0,57%-os profitrációval dolgozik.

Valaki találkozott már vele ? Vélemény ?



2023. nov. 6. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Nekem minden penzem ebben van. Egy ket het es milliardos leszek. Csak nezd
2023. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Egy hónapja beraktam 600 eurót, most már milliárdos vagyok.
2023. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Milliárdos leszel, ha AI+kripo az instant győzelem.
2023. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
#3: még a quantumot dobjuk hozzá
2023. nov. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
#4 azt ne, másnak akkor nem fog jutni luxusnyaralásra meg sportautókra, mert a kérdező megveszi az összeset.
2023. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
25%
Nagyon viccik voltatok,apátok biztos benyulkált a paplan alá ti degenerált selejtek. Engem is érdekelne,ha valakinek van valami tapasztalata a COS-al kapcsolatban.
nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
20%

Mindenkinek saját döntése.!

De én nem bántam meg.

Csak ajánlani tudom!!!

Van olyan ismerősöm aki 3naponta utal ki magának 120ezret.

És 60ezret rakott bele.

Természetesen kell hozzá idő neki 3honapba telt.

Én két hónapja csinálom decemberben kezdem én is kiutalni magamnak.

Semmi probléma nem volt vele.

nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 ZsoltF33 válasza:
45%
500$ tettem bele, amit kb 5 hét után ki is vettem! Azóta csak a haszon van bent az pörög, szóval ha bedőlne akkor sem veszítettem semmit. Egy hete anyámat és a feleségemet is befizettem! Unokatesom Augustus elején kezdet ő mondta nekem is, a befizetett összeget már az elején kiutalta magának, aztán felhalmozott némi összeget, most napi "haszont" utalja WISE-ra nem nagy durranás mert kb 80$ naponta.. de ha azt nézzük hogy 600$ tett bele és kb 8 ember van alatta.. A semmire nem rossz... ha csak egy évig megy a dolog akkor is talált pénz! Szóval lesz@rom ha kamu, apám a pilóta játékon is össze hozott egy családi házat anno mert jókor szállt be...
nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 zsadoka válasza:

Nalunk az egesz csalad csinalja. Nem kell sokat berakni, napont 2% a profit, havonta duplazodok az egyenleged. Teljesen jol mukodik. 200 dolcsival erdemes kezdeni, 1 honap utan ki tudod venni, igy 0 a kockazatod a tovabbiakban.

Ha csak par honapig, vagy evig mukodik, 0 kockazattal csinalsz penzt, raadasul nem keveset, mi ebben a rossz? Ha a kezdo toket mindenki kiveszi, mar lenyegtelen, hogy csalas, vagy sem. De ilyen negativ hozzaallassal, nem is erdemes semmibe belekezdeni. Egyebkent meg, nyilvan mindennek vege lesz egyszer... De ha addig jol mukodik, hasznot hoz, nem mindegy?

nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 zsadoka válasza:
19%

Lehet Ponzinak van peskatulyazva a Coscoin, de itt 3 melysegig lehet magad ala leptetni az embereket, ami mar eleve nem a klasszikus piramisjatek jellemzoje, raadasul, az alattad levok penzebol, filleres szinten reszesulsz, a sajat penzed tekinteteben. A sajat, betett penzed fog latvanyosan "gazdagitani".

Nyilvan, hozzatesz az alattad levok altal kapott jutalekod is, de nem az nem annyira jelentos osszeg, a sajatodhoz kepest.

A legnagyobb elonye ennek az egesznek, hogy max. 1 honapig rizikozol annyi penzt, mert tegyuk fel, amint tudod kiveszed a sajat 200 dolcsidat, ami 5 honap utan annyi hasznot general, amivel elegedett leszel. Oledbe hullott, vagy talalt penz, hivhatod, aminek akarod.

nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!