Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lapraszerelt bútor összeszerel...

Lapraszerelt bútor összeszereléséhez kell vállalkozás nyitni?

Figyelt kérdés
24 éves asztalos vagyok, és szeretnék munka mellett fusizgatni néha, és azon gondolkodtam, hogy lapraszerelt bútort segítek összeszerelni embereknek, fizettség fejében, ehhez nekem vállalkozást kell nyitni, és mindent számlázni könyvelni és adózni utánna? Mert akkor én azon nem keresek semmit, csak az egyik jachthoz veszem meg valakinek a luxusprostik tarifáját. Köszönöm a válaszokat.

nov. 13. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel üzletszerűen akarod csinálni, ezért kell hozzá vállalkozás. És nyugi, a te minimális adódból messze nem jön ki azoknak a lányoknak a tarifája :)
nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván kell.
nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha üzletszerűen csinálsz bármit, akkor tevékenységtől függetlenül kell vállalkozást indítanod. Mindegy, hogy lapraszerelt bútort szerelsz össze, vonatkereket pumpálsz, vagy tehenet fejsz.
nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

Egy ötlet:

Kezdetben amig alig van munkád, megpróbálhatod a megrendelő alkalmi munkásaként, egyszerűsített munkaszerződéssel, napi 1000 forint közteherrel.

Bár a magánmegrendelők biztosan gyanakodva fogadják majd a papírmunkát, bármennyire is előkészíted.

nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,hogyha csak egy 1 órás összeszerelés van, akkor is munkaszerződés kell? Jobban utánna olvasok, köszönöm mégegyszer 🙂
nov. 13. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt szerinted mennyien tolonganának ilyen munkáért meg mennyit adnának érte? Főleg ha ott elkezdenél még papírozni is nekik... jobban jársz ha elmégy a mekibe vagy valami építkezésre, többet is fogsz kapni...
nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!