Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta nevében szoktak csaló...

Posta nevében szoktak csaló e-maileket küldeni?

Figyelt kérdés

Valóban várok egy csomagot amit postával adtak fel nekem de annak az összege 66094 Ft lenne. Most kaptam egy e-mailt a postától hogy feladtak nekem egy csomagot de az e-mailben szereplő összeg 33047 Ft (pont a fele) és van ott egy csomagkövetési szám is amit nem merek be illeszteni a csomagkövetőbe mert félek hogy valami csalás lenne.



kozponti.ertesites@posta.hu



2023. nov. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
2023. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nem kér semmi pénzt. Először arra gondoltam hogy két külön csomagként adták fel de olyan dolgot rendeltem aminél ez szinte lehetetlen :D
2023. nov. 14. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2023. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csomagkövetőbe beillesztheted, csak ne kattints a linkre az sms-ben.. hanem nyisd meg a posta oldalát, azon belül nyomkövetés és ott illeszd be a számot.


Postától, netflixtől, sőt múltkor a rendőrségtől is kaptam csaló levelet.

2023. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Az a postáé lesz, nyugodtan illeszd be, nem lesz gebasz...
2023. nov. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a posta lesz az ma kézbesítették volna de mivel el rontották az összeget ezért csak holnap fogják…
2023. nov. 15. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!