Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be lehet lépni így a szépkárty...

Be lehet lépni így a szépkártyával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A párom kapott szépkártyát a munkahelyén. Sajnos mobilapplikációja nincs és nem is igazán érdekli ez a dolog ( ne kérdezzétek mert nem igazán értem én sem ezt nála) de nekem van mobilappom és azt javasolta hogy ha szeretném ott nézhetem mennyi az egyenleg stb mert eredetileg én kezelem leggyakrabban ezt a kártyát. A kérdésem az hogy az én mobilappomon meg tudom-e nézni az ő szépkártyájának egyenlegét? Illetve a társkártya is érdekelne minket viszont ezt szintén csak én tudom elintézni mert ő nagyon későn ér haza minden nap a munkából. Ha szeretnénk társkártyát is ahhoz elegendő egy meghatalmazás tőle? Vagy online lehet igényelni? K&H-s. Köszi a válaszokat.
nov. 16. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg tudod nezni. Az app nem tudja kinek a neven van a telefon.
nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg tudod nézni, akár weben is, bár a K&H SZÉP kártya webfelülete olyan, mintha Pistike írta volna programozás szakkörön a középsuliban...
nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!