Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes pénzt fektetni?

Mibe érdemes pénzt fektetni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Legalább havi 200-250 ezer forintot félre tudok tenni a fizetésemből.

Mibe érdemes befektetni ami rövid/hosszú távon kifizetődő lehet?

A szerencsejáték nem játszik, próbáltam, nem jött be😅

Köszi ha érdemleges választ tudsz adni


nov. 26. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Tudásba / saját magad fejlesztésébe, hogy ne csak ilyen jelentéktelen összeget tudj félretenni.
nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Aranyba, valutába, ingatlanba. A szerencsejáték nem is befektetés, benne van a nevében. A legtöbben csak veszítenek vele hosszú távon.
nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

#1 Ez csak részigazság. Feltételezem, hogy a kérdező pénzügyi befektetésre gondolt. Beleölhetem én minden filléremet saját magam fejlesztésébe, ha közben egy parizeres zsemlét nem tudok kifizetni mert nincs mihez nyúlnom. Fontos az önfejlesztés ezt nem vitatom, de szerintem ez a befektetésnek csak egy része kell hogy legyen. Kellenek pénzügyi megtakarítások is a biztonsághoz. Szorult helyzetben nehéz lesz a megélhetésemet azzal finanszírozni, hogy bocsi, de most éppen magamat fejlesztem.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem diverzifikálni kell mind eszközben mind pénznemben, és nem mindent egy lapra feltenni. Minél több lábon állsz annál jobb. Én fokozatosan haladnék a legbiztonságosabb eszközöktől a kockázatosabbakig, a likvidektől a kevésbé likvidekig.

nov. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

00:00


Az arany sem igazán befektetès ha màr itt okoskodsz. Inkàbb menekülő eszköz.

nov. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Itt az idő akkor saját vállalkozást építeni
nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
bitcoinba
nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg kell duplázni forexen victory-módszerrel
nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele semmit se foglalkozni, akkor állampapírba fekteted be.Ha sok pénzed van, akkor én ingatlant vennék, az mindig jó befektetés, pláne most hogy jön a CSOK+, megint nagyot fognak drágulni a lakások,bérleti díjjak. Ha kicsit kockázatosabban akarsz játszani, akkor tőzsdézhetsz is, én nagy hightech amcsi cégek részvényeit szoktam venni(Microsoft,Apple stb..).
dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!