Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő olyan esetben, ha...

Mi a teendő olyan esetben, ha az álláskeresési járadékot megigényeltem, el is küldtem emailben az új munkaszerződésem, azonban napokkal később felmondtam az új helyen és az egyel korábbi munkáltatóm visszavesz? Milyen kötelezettségeim vannak?

Figyelt kérdés
Kiegészítés: leadtam a munkaszerződéssel egyben a fennmaradó összeg 80%-nak az egy összegben való kifizetésére az igényem. Ennek tükrében releváns a kérdés.

dec. 1. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt igy biztos nem kapod meg. Ahhoz el kell telnie x idonek az uj munkahelyeden.

A 80%hoz nem eleg az uj munkaszerzodest elkuldeni. Azt majd a munkaltonak kell(ett volna) igazolni hogy x idovel ott dolgozol.

Mivel visszamentel a regihez, az is kizaro ok.

dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezekszerint csak a munkaviszony megszűnéséről kell elküldenem a papírt? És vissza is postázzák nekem az oep kiskönyvet?
dec. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!