Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a magyaroszag.hun keresztül...

Ha a magyaroszag.hun keresztül szeretném igényelni a jogosítványomat, akkor ez a hibaüzenet, hogy az életút megkezdéséhez nyilatkozat szükséges, ez azt jelenti, hogy még nem jutott ez a friss vizsgám az adatbázisba, vagy mást kell még kitölteni?

Figyelt kérdés
Vagy mást kell még kitölteni a honlapon. Amúgy ma reggel forgalmi vizsgáztam, mennyi ennek az átfutási ideje. Pesten vizsgáztam. Üzenet: [link]
dec. 4. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy első jogsit hogyan tudsz igényelni az ügyfélkapun keresztül. Szerintem ahhoz mindenképpen kormányablak és fénykép készítés kell rólad. Amúgy még ha lehetne is, délelőtt 11 órakor a reggeli vizsgád még biztos nincs benne az adatbázisban. Türelem.

Azt tudom, hogy megújuló jogsit már lehet online igényelni. Mikor személyit hosszabbítottam, akkor rákérdeztem és azt mondták, hogy mivel van friss (egy éven belüli) fényképem, így tudom majd intézni ügyfélkapun.

dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, bemegyek akkor egy okmányi irodába. De mikor menjek? Szerdára, csütörtökre már benne lesz szerintetek az adatbázisba?
dec. 4. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizsga után rögtön bekerült a rendszerbe.Ha akarsz már rögtön vizsga után is hazavezethetsz.
dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma délután meg tudtam igényelni egy kormányablakban.
dec. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!