Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolutot PayPallal fel lehet...

Revolutot PayPallal fel lehet tölteni?

Figyelt kérdés

Továbbra sem sikerül feltöltenem egyetlen fillért sem Revolutra, egészen hihetetlen hogy mennyire tortúra, erre nem számítottam, azt hittem sima ügy lesz.

A bankkártyás és a banki átutalásos történet is kudarc, egyik sem lehetséges, így maradt a PayPal mint utolsó reménysugár. Onnét fel lehet tölteni? Ha igen, hogy?



dec. 5. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Hozzalinkeled a Revolut kartyadat a PayPal accountodhoz es kesz.


"egészen hihetetlen hogy mennyire tortúra, erre nem számítottam, azt hittem sima ügy lesz"


Tobb tizmillio embernek sima ugy, valoszinuleg veled van valami gond.

dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:

Nem tudsz, mivel paypal-ról kétféleképpen mehet ki pènz:


- másik paypal acc-ra való küldèssel


- bankszámlára való kiutalással, ahol a cèlszámla csak magyar, belföldi számla lehet.


Szóval arra, amire szeretnèd, teljesen alkalmatlan a PP, valami gond lesz nálad, mert egy kártya hozzáadása a revoluthoz, elègg è alap, ès bejáratott dolog.

dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!