Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy óra két...

Miért van az hogy egy óra két teljesen más árban van meghirdetve?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon 925,00 €


Emagon pedig 2,8 millió forint:

(Magazinul de ceasuri által forgalmazva)


[link]


Miért van ekkora eltérés a kettő közt? És ha én el szeretném adni ezt az órát kb mennyiért hirdessem meg?



dec. 13. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Beetetés, hogy aki rákeres azt higgye hogy talált egy nagyon jó vételt ha talál 400-500 ezerért is.

Én mondjuk megvenném a jomashop-ról, eredeti, Vadi új, akciósan 350 dollár.

[link]

dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na hát ezaz


Csak azt nem értem mik ezek az orbitális különbségek?


Milyen logika alapján kerül emagon több millió forintba?

dec. 13. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Az emagon egy lengyel cég árulja akinek ha utánaolvasol kb egyértelmű hogy valami dropshippinges scam cég.
dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglépődnél, hogy ugyanannak a terméknek sem ugyanaz az ára, ha sokat nézed. Mi ketten szoktuk ugyanazt nézni és szinte mindig más a két ár a nagy oldalakon.
dec. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Aliexpressről vettem meg, az új felhasználó belépési bónusszal 99,9%-os árengedménnyel 1centet=4Ft-ot fizettem érte a csomagolási és postaköltséget is figyelembe véve, a Posta sajnos megfogta és kellett rá még 399Ft vám kezelési költséget is fizetnem. A szíj 8-9 hónap után kezdett foszlani, az elem viszont kibírt egy egész évet, szerintem megérte a 403Ft-ot!


[link]


Most 12Ft és 280Ft között a tied lehetnek a Tissot órák + a Postai vám előre fizetve 399Ft, utánvéttel 799Ft.


Az okosóráik viszont még gagyibbak, időállítási opció pl. nincsen rajta, csak rezet 0:00-ra, tehát éjfélig kell várnod, hogy utána a pontos időt mutassa, de erre is azt mondom, hogy megérte a 12Ft-os vételi árat, főképpen, hogy Franciaországi lerakatból jött és vámmentes volt :)

dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az EMAG-on millió kis cég árul, akiknél elég sok esetben teljesen elszállt árak vannak. Nemrég láttam pl iPhone 11 Pro-t közel 1 millióért, ami nevetséges.

De ezek a cégek úgy vannak vele, hogy ha beesik egy-egy balek, aki ennyiért is hajlandó megvenni, az nekik már megérte.

dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

"De ezek a cégek úgy vannak vele, hogy ha beesik egy-egy balek, aki ennyiért is hajlandó megvenni, az nekik már megérte."

Nekem is ez a tippem, plusz van 2-3 "céggel" jelen, és manipulálja az árakat. Beteszi egyik helyen nagyon drágán, majd egy másiknál kicsit olcsóbban, és a vevő örül hogy megveszi "olcsón" a drága cuccot.

dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!