Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy kapok ajánlato...

Van olyan, hogy kapok ajánlatot egy cégtől, végül mégsem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Kaptam egy cégtől ajánlatot, amit alá is írtam, szerződést még nem kötöttünk. Lehetséges, hogy végül mégsem engem választanak? Pl. beküldöm a diplomáimat és nem tetszik nekik, hogy hármas az egyik? :P

Január közepén kezdenék, most van adategyeztetés.

Köszi!



dec. 19. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze
dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Az a kérdés, mit írtál alá? Melléd (melletted, rajtad kívül) is felvehettek valakit simán.
dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez nekem eszembe sem jutott, egy kollégám mondta, hogy szerinte ne nagyon mondjam senkinek, hogy hova megyek, mert van olyan ismerőse, aki már pórul járt így. Nekem küldtek egy írásbeli ajánlatot ahol leírták, hogy milyen fizetésre számíthatok és ha egyetértek vele akkor írjam alá és megkezdik a beléptetésem, illetve nemrég kérdőíveket kellett kitölteni és adatokat egyeztetni. Szerződést még nem írtam alá, de azért remélem, hogy nem lesz baj. Egy multiról van szó, szóval azért remélem nem szórakoznak ilyesmivel, hogy én felmondtam azért, mert tőlük megkaptam az ajánlatot, aztán pedig visszautasítanak...
dec. 19. 17:29
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

"beküldöm a diplomáimat és nem tetszik nekik, hogy hármas az egyik"


HOGY mi van?

dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig kivétel nélkül minden (multis) munkahelyemen így volt. Ajánlatot küldtek, amit elfogadtam, de munkaszerződést első nap érkezéskor írtunki alá a beléptetés részeként.


Elméletlben lehetséges, hogy kicsesznek veled, de ez egy akkora szivatás lenne és akkora arcvesztés, hgy kétlem kicsit is komoly cég ezt megjátszaná.

dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez mennyiben relevans szamodra? A probaido elso es utolso napjan is kirughatnak. Mint ahogy te is donthetsz ugy, hogy el sem kezdesz dolgozni naluk, vagy felmondasz a probaido alatt.
dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Onnantól, hogy a cég azt mondta, hogy felvesz, ha nem kamuztál az interjún vagy az önéletrajzban - jogilag - nem teheti meg, hogy nem vesz fel, akkor kártérítést kell fizetnie, hiszen feltehetőleg miatta felmondtál az előző helyeden.
dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, de a próbaidő első napján kirúghat.
dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen fura, de tényleg úgy van, hogy az ajánlat jogilag köti őket, tehát fel kell hogy vegyenek, ha nem derül ki összeférhetetlenség az átvilágítás során.


Viszont az első nap, indoklás nélkül kirúghatnak a próbaidőn.


A hármas diplomád senkit nem érdekel, ahogy az ötöst is hiába lobogtatod, ha az interjún nem tetszel nekik.

dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Milyen diplomáid vannak ennyi ésszel? Csak szólok, hogy a BSc MSc nem diplomák, hanem diploma, amire csináltál szintemelést.
dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!