Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt munkáltatóm ellen munkaüg...

Volt munkáltatóm ellen munkaügyi pert nyertem, de nem fizet, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Sima ügy volt, azonnal megítélte a bíróság a nekem járó összeget. Volt munkáltatóm azonban közölte, hogy nem fizet, ső, a lábamat is el fogja töretni. (Egy szerb pasi). Na ilyenkor mit kell tenni? Hagyjam a fenébe? Szép summa, kb. egymillió ft járna nekem. :(
2010. okt. 21. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És hol dolgoztál? Magyarországon vagy Szerbiában? Mármint milyen a cég? magyar vagy szerb?
2010. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fizetési meghagyás, ha akkor sem akkor végrehajtás kérése.
2010. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Magyar cég, Magyarországon. Csak a főnök szerb származású. Köszi a válaszokat.
2010. okt. 21. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de kevesebbért is tettek már el embert láb alól.


Bár ezt most így ítélet után könnyen ki lehet nyomozni.

Ne hagyd annyiban!

2010. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ajaj, pont egy szerb?
2010. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Itt él, itt a családja, lakcímét, minden személyes adatot tudok róla. Kérdés, hogy megkockáztassam-e a fizetési meghagyást / végrehajtást rá? Egymillió ft. nem kis pénz.


Vagy ha nem csinálok semmit, akkor is megkapom tőle ezt? Nem gondolnám. Sajnos nem tudom, mi lenne ilyenkor a teendő. Ügyvédemet tájékoztattam a fenyegetésről, ő azt mondja, nem kell komolyan venni.

2010. okt. 21. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja apropó, csak lábtörésről van szó.

Sokan vannak akik egy milláért eltöretnék.

Ez nem kockázat. Szerezd meg a lóvét. Ne foss.

2010. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
14 éve ismerem a "főnökömet". A szája mindig nagy volt, másnak is mondott ilyet, de tett sosem követte. Undorító, hogy igy próbálja meg zsarolni az embert.
2010. okt. 21. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok az összeghez! De minek raboltad az időnket?
2010. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valami biztonsági tanácsra lett volna szükségem. Ha mégis "megveret", akkor hogy tudnék ellene tenni előre? Egyáltalán lehet?
2010. okt. 21. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!