Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valakinek van családja,...

Ha valakinek van családja, berendezett lakása egy régebbi autója, pár 100e félretett pénze meg gyakorlatilag minden akkor mennyire gáz egy új iphone 13?

Figyelt kérdés
Azt szolgáltatótól részletre. Ja nincs dohányzás, ivás, se semmi hobby.
dec. 24. 10:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Amennyiben szüksége van valamilyen funkciójára amit az olcsóbbak nem tudnak, akkor nem gáz. Ha csak azért kell neki hogy villogjon vele akkor az.
dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem a villogás miatt! Egy nagyon szerény embernek kellene.
dec. 24. 10:47
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Miért van szüksége rá pontosan?
dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon. A legtöbb embernek nincs szüksége egy több 100-e es telefonra. Nekem sincs, pedig jobban állok anyagilag, mint a fent körülírt személy és még csak hitelt se kellene hozzá felvennem.
dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Most ezt nem értem. Akarsz egy telefont, van rá pénzed, ki a fæszt érdekel mások véleménye? Miért kellene magyarázkodnod másoknak?
dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Jesszus.

Telefont hitelből? 🤔


Olyat vegyen amire van pénze!

dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
6-os nincs szó hitelről, ezt honnan vetted?
dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Számtalan ember van akinek nagyon sok pénze van mégis kihasználják a szolgáltatók adta lehetőségeket és nem egy összegben fizetik ki a készüléket hanem a havi számlával együtt részletenként. Tehát lesz egy jó telefonjuk és nem adtak ki nagy összeget egyben.
dec. 24. 11:35
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem gáz
dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Hintalow ***** válasza:
61%
Basszus, lehettem vagy 15 èves (ès kb közegre is nagyjából hasonló èletkorra saccolok magam körül) amikor ez utoljára bárkit is èrdekelt a baráti körben, hogy kinek milyen telefonja van. 😅
dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!