Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendelek gls autómatába...

Ha rendelek gls autómatába csomagot utánvéttel de úgy döntök hogy nem megyek el érte mi fog történni?

Figyelt kérdés

Tehát szeretnek rendelni csomagautomataba egy csomagot de nem biztos hogy at akarom venni. Ha ott hagynam mert nincs ra idom akkor mi lesz a csomagommal? Akar tobb hetig is benne lehet az automatában?

Bocsanat a helyesirasert tudom hogy nagyon ugrotok ra!

Kerlek segitsetek!



dec. 29. 00:45
1 2
 1/11 Justinianus ***** válasza:
74%

Több hétig biztosan nem lesz benne, mivel már értesítéskor megadják, hogy meddig lehet átvenni a csomagot, és elég rövid a határidő, nyilván az automata véges/szűkös kapacitása miatt.

A megrendelés egyébként fizetési kötelezettséggel jár.

dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi fog tortenni: 1 het utan visszaviszik es az eladonak lara keletkezik az at nem vett utanvetbol.
dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
*kára
dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem történik semmi. Megadják, hogy meddig veheted át a csomagot és ha nem mész érte akkor visszaküldik a feladónak. Igazából nem foglalkoznak tovább veled. Dolgoztam egy nagy csomagküldő webáruházban. Rengeteg olyan ember volt aki éveken keresztül rendelgetett havi félmilla értékben, két-három naponta küldtünk nekik csomagot aztán havi maximum 1-2 csomagot vettek át. Nem lehetett őket feketelistára tenni.
dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
A lelkiismereted egy életen át kínozni fog, hisz anyagi kárt okoztál annak a cégnek, amelyiktől felelőtlenül megrendeltél valamit.
dec. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
#5 szerinted érdekli?
dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 29. 09:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Es ha nem veszem at olyankor kell fizetnem?
dec. 29. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtam múlna, akkor kellene. A dupláját.


Én nem engedném hogy felelőtlenül és büntetlenül játssz mások vagyonával!

dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Csomagautomatánál lehet utánvéttel is fizetni? Nekem azt írták a kérdésem alatt, hogy csak csomagponton lehet, automatánál nem.
dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!