Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Steam pénztárcakód vásárlása??

Steam pénztárcakód vásárlása??

Figyelt kérdés

Valaki már vett steam pénztárcakódot megbízható helyről?Ha igen,honnan?

Tényleg úgy működik,hogy elutalod a pénzt aztán emailben megkapod a kódot(így láttam a legtöbb helyen)?


Szeretnék steam pénztárcakódot vásárolni a testvéremnek,viszont nem tudom hol vegyek. Tudom lehet pénzt küldeni steamen keresztül is,de azt láttam,hogy legalább 3 napja barátoknak kell lenni ahhoz és nekem csak most lett fiókom és minél hamarabb kéne a kód. A fizikai kártya vásárlás se játszik,mert nem jönne meg időben ha megrendelem és bolt nincs a közelben ahol tudnák venni.

Pénztárcakódot viszont láttam,hogy lehet venni online,de sok helyen rossz véleményeket olvastam.


Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!!



dec. 30. 14:49
 1/1 A kérdező kommentje:

Vagy szerintetek többet érnék ha a pénzt csak odaadnám neki? De azt ő is mint sokan nem nagyon szeretik és ennek tudom,hogy örülne.

Illetve a forty. hu-n és a recharge. com-on néztem ilyen steames pénztárcakódokat.Azok nem megbízhatóak??

dec. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!