Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható az Enzo Hungary...

Megbízható az Enzo Hungary oldala?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb összegben (130K) néztem ki magamnak egy manikűr asztalt, de nagyon kevés visszajelzést találtam az oldalról, bár azok többnyire pozitívak voltak. Esetleg valaki rendelt már tőlük?

#megbízható oldal #Enzo hungary #Enzohungary #Manikűr asztal
dec. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, en többször is rendeltem rola, sose volt gondom
dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megbízhatóság a cégről…?!

Vásároltam tőlük 450 ezer forint értékben 2 db Barber széket Az egyik terméknek az egyik fő alkatrésze nem volt benne a dobozban . Közel két hónapja levelezek velük de nem küldik az alkatrészt . És szerintem nem is fogják . Soha életemben többet nem vásárolnék tőlük . Napokban hallottam hogy ugyan így járt egy másik Barber Shop is a városban . Megbízhatatlan cég !!

jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!