Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkér Orsolya hirdetése jött...

Alkér Orsolya hirdetése jött szembe velem a Facebookon, amiben meggyőzően érvelt a valamilyen Warren Buffett néven futtatott módszere mellett. Mennyire megbízható az, amit kínál?

Figyelt kérdés
Mikor újra meg szerettem volna nézni a hirdetést, már nem találtam. Meg tudnátok adni a friss linket? Csak régi anyagokat találtam. Ez az egész nem szelhámosság esetleg, és az üzleti modellje csak annyi, hogy csoda befektetési módszert oktat/értékesít arany áron?
jan. 6. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Warren Buffett nem egy módszer, hanem egy ember. Na ennyire lehet komolyan venni az ilyen házaló ügynököt

Honlapja nagyon gagyi, csak propagandatv-s megjelenések és 85% kedvezmény? Kicsit sem gyanús, hogy átverés

jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

" és az üzleti modellje csak annyi, hogy csoda befektetési módszert oktat/értékesít arany áron"


De nagyon jól látod a helyzetet...

Agresszíven nyomja magát a fizetett facebook hirdetésekkel. De nekem már a kommunikációja sem tetszik, látszik hogy nem a kimondottan értelmes rétegekre akar lőni, hanem az egyszerű emberekre, mert talán azok beveszik ezt a sódert.

jan. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Vannak ingyenes videói.

Amikor tanfolyamot adna el, az olyan hirdetés, hogy 138 oldal szöveg után ott van, hogy már 500 000 Ft-tal érdemes befektetni, de 3 M Ft a tandíj. Aha. :) Itt iratkoztam le.

jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
MLM
jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb látom a reklámot, megpróbálok feliratkozni, legalább lássam, mit kínál, és mennyiért. Elég szkeptikus vagyok, de hátha tanulok belőle valamit...
jan. 7. 18:15
 7/16 A kérdező kommentje:

Megint jött a hirdetés, most sikerült lementenem:


Most van az a pillanat, amelyről majd 5-10-20 év múlva úgy emlékezünk vissza, hogy “Aki akkor befektetett, az jól járt és vagyont épített.”


Erről készítettünk egy vadonatúj videót, ami aktuális és friss.


Klikk és tudd meg azonnal, hogy mibe fektess most ebben az őrült világban (vadonatúj 40 perces videó most ingyen):

[link]


Még csak kevesen mondják ki őszintén, de mindenki érzi a saját bőrén, hogy válság van.


Dúl az orosz-ukrán konfliktus.


Egekben az infláció.


Egyre drágább az élet.


A forint árfolyama mélyponton.


De nem csak Magyarországon van válság, hanem az egész világon.


Amerikában például 40 éves csúcson van az infláció.


Tehát válság van.


A válság pedig tálcán kínálja a kiváló befektetési lehetőségeket, mert lezuhannak részvényárak.


Tudd meg, hogy mit érdemes tenni most!


Mibe érdemes befektetni?


...és mibe ne fektess most semmiképpen se!


Klikk és tudd meg azonnal, hogy mibe fektess most ebben az őrült világban (vadonatúj 40 perces videó most ingyen):

[link]


Mert a forgatókönyv mindig ugyanaz.


Ezért hallunk legendákat arról, hogy aki az X válság idején befektetett az milyen vagyont épített.


Most van itt az IDŐ!


A helyzet drámai, és szomorú, de ne hagyd, hogy a dráma maga alá temessen...


...és elmenjen mellett a történelem egyik legjobb befektetési lehetősége!


Ragadd meg az alkalmat!


Carpe diem! - ahogy a Holt költők társaságában Keating tanár mondja a diákoknak.


Az egyik legnagyobb hiba, ha nem kezded el a témába beleásni magad mielőbb.


Klikk és kezdd el ma!

[link]


A cél, hogy ne tippekre és másoktól hallottak apján fektetss be, mert az most nem fog működni.


A szokásos befektetések nem működnek most...


Tudd meg hogyan tudod megmenteni a pénzedet az egyre gyorsuló infláció elől!


Klikk és tudd meg azonnal, hogy mibe fektess most ebben az őrült világban (vadonatúj 40 perces videó most ingyen):

[link]


Siess, mert ez a videó hamarosan lekerül erről az oldalról.

jan. 14. 16:22
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez az URL jön be pár személyes adat megadása után:


[link]


Gyanús a módszer, hogy sürgetnek, 85% kedvezmény, de csak holnapig..


Nagyon átverésszagú..

Ha valaki szerint ez nem szélhámosság, az jelezze, a határidő lejárata előtt! 😊

jan. 14. 16:32
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

A sürgetés egy klasszik marketing fogás. Ő el szeretné adni ezt a tanfolyamot. Ad neked egy kedvezményes árat de csak egy bizonyos ideig. Ezzel próbál hatni, hogy megvegyék mert hát senki nem szeretne lemaradni egy ilyen kedvezményről alapon.


Nem tudom mennyire érdemes amúgy beruházni egy ilyen tanfolyamra. Gondolom a nagy része amúgy is elérhető másoktól youtube-on vagy épp vannak a témával kapcsolatos könyvek is.

jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

a szöveg tele van tárgyi tévedésekkel vagy sima hazugságokkal.


Ha én azt tudnám, amit ez a hirdetés ígér, akkor senkinek nem mondanám el, egyedül keresnék vele milliárdokat.

jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!