Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenleg hogyan lehet legálisa...

Jelenleg hogyan lehet legálisan online pókeroldalakon játszani Magyarországon? Pokerstars, bet365, stb.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy Magyarországon ha nem is illegális, de eléggé meg van nehezítve, hogy tudj játszani. Hogyan lehet ki-és befizetéseket intézni? Hogy lehet egyáltalán megnyitni (pokerstars be sem tölt). Hogyan kell adózni? Melyik a legjobb online poker oldal?

jan. 12. 06:06
A kérdező szavazást indított:
Pokerstars
Bet365
GG poker
Egyéb: kommentben
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak játékpénzben.
jan. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kriptovalutaval most is lehet pokerezni...
jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ami elérhető azon lehet játszani,Skrillel tudsz ki/befizetni de valószínű a Revolut kártya is működik néhány helyen.

Pl GGpoker,Unibet,Redstar,pokerakadémián biztos fel van sorolva

888 is talán

jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már úgy értem ahogy írtam hogy lehetséges rajta játszani,az hogy mennyire legális hagyjuk mindig is szürke zóna volt.
jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki akarja ezután is meg tudja oldani.
jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

PokerStars-on működik a Revolut.

Otp-s kártyámat nem engedi.

Adózni tudtommal nem kell, kivéve ha nagyobb összeget nyersz. Ebben az esetben érdemes megkeresni egy szakértőt, hogy nehogy megbüntessenek. Amíg nem milliós bevételeid vannak, addig letojhatod. ( de javítson ki valaki, ha hülyeséget írtam, én így tudom )

márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!