Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az a legalacsonyabb...

Mennyi az a legalacsonyabb összeg amiből manapság meg lehet élni? Egy főnek. A rezsin, kötelező fix kiadásokon felül. Étkezés, tisztálkodás, öltözködés...

Figyelt kérdés
jan. 12. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi.
jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szolidan élsz, magad főzöl, nem jársz el sehová, visszafogottan öltözködsz, vigyázol a holmikra stb, akkor szerintem ~ 150 000 Ft és kicsivel alatta meg lehet élni.
jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, igényektől függ.


Egy főre szeretnéd tudni, vagy családra?


Tömegközlekedés vagy autó fenntartása?


Havonta körmös, fodrász, kozmetikus, edzőtermi bérlet, vagy ezek közül egyik sem, mert otthon sportolsz/szabadban futsz, magadnak fested a hajad stb.


Nő vagy, vagy férfi? Nőként szőrtelenítés, menstruációs termékek, smink stb. Férfiként borotválkozás, szakáll ápolás stb.


Van háziállat?


Van speciális étrend, érzékenység, allergia?


Otthon főzöl, menzán eszel, rendelsz?


Mennyi ruhát veszel, márkásat, használtat, egyéb? Hordasz ékszert? Cipő hány kell?


Mi a hobbid, mennyit költesz rá? Csak egy egyszerű példa, könyvtárjegy éves 5-10ezer Ft, havonta könyvet venni többszöröse ennek.

jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy kettessel értek egyet, 150ezer per fő. Hármas voltam.
jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
47 ezer
jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Havi 200.

Ha nagyon megfeszülsz, és jó a kicsit szakadt ruha is, meg életstílusod az akciók vadászata, akkor 150-ig le lehet nyomni.

jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

K.b. 130-ezrem marad mindenen túl. Illetve tavaszig van 28E hitelem és márciustól októberig havi szinten utazok k.b. 40-ezerrel. Tehát így 62E marad például márciusban, ami mellett már üdülök. Nem feszülök bele elvileg és nem szakadt cuccokkal járok.


35/F

jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már leszámoltam az étkezést is. Az k.b. 70E a 130-ra, tehát 200E kereken tényleg.
jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!