Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan aki a Temu webáruház...

Katicabogár20 kérdése:

Van olyan aki a Temu webáruházbol szokott vásárolni,ha igen hogyan szokta leadni a rendelését és milyen,véleménye van a termékekröl?

Figyelt kérdés

#vásárlás #üzlet #ruhanemű,
jan. 12. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan kb mint a Shein, eBay, AliExpress és társai. Kínai termékek, szerencse kérdése hogy milyen a minőség. Én karácsony előtt rendeltem egy kazalnyi dolgot, apróságokat inkább, semmi extra. Szállítás rendben volt, nem volt semmi törött.
jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy adom le, hogy egyszerhasználatos virtuális kártyaszámmal, CVV kóddal rendelek és fizetek érte. Nincs kockázatom így. hogy visszaél bárki a kártya mögötti egyenlegemmel


A TEMU nem irányít át egy bank, vagy pénzügyi szolgáltató web oldalára a fizetési tranzakció lebonyolításához, hanem a saját szerverén kéri megadni kártya adatait, és egy titkosított csatornán, kódolva utaztatja, és kezeli a kártyák adatait. Feltételez egy nagyfokú bizalmat a kuncsaftok részéről, hogy a web oldalon megnevezett biztonsági rendszert ismeri a júzer és érti is a mögötte lévő biztonsági elemek természetét. ( én ugyan nem)

jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!