Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez valós webshop,...

Szerintetek ez valós webshop, vagy átverés? (DC)

Figyelt kérdés

A neten nézegettem pár terméket és rá mentem a DC webshopjára, tök jó áron találok rajta mindent, szóval elég gyanús ez nekem, mert régen sokkal drágább volt minden, itt meg kb fele annyiba kerülnek a termékek, bár ahogy nézem, más oldalakon is most ennyiért mennek ugyan ezek a ruhák, de akkor is gyanús. Valaki esetleg ismeri, rendelt róla, vagy mi jön le az oldalról? Ez tényleg egy hivatalos oldal?


[link]



#divat #sport #ruházat #webshop #Divat és szépségápolás
jan. 13. 22:20
 1/9 anonim válasza:
27%
Nem tökmindegy? Deszkás sutyernyákok veszik úgyis, akiknek anyu adja a rávalót, hogy az legyen a felirat amit a kis belterjes incelek menőnek hisznek.
jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez részben igaz is, de jelen esetben csak nike, vagy converse papucsokat nézegettem, így találtam rá erre az oldalra, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy kamu, szóval hanyagolom. És nem, nem teljesen mindegy, mivel az emberek átveréséről van szó😀🤦🏻‍♀️
jan. 13. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen kamu.
jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Kérdező , ha biztos vagy benne akkor jelentsd a GVH-nak, vagy a márkaképviseletnek. Talán még egy kis jutalmat is kapsz
jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj nem vagyok benne biztos, én nem rendelek innen az tuti, engem nehéz átverni, de azért linkeltem be ide, hátha valaki jobban hozzáértő egyből kiszűri és tutira meg mondja, hogy kamu. Én ilyen 90%-ig úgy látom, hogy kamu.
jan. 13. 23:41
 6/9 Hintalow ***** válasza:
100%
Te jó èg mèg azzal sem fárasztották magukat, hogy árakat kiìrjanak, akkora kamu 😂
jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én látom az árakat. De tényleg nem kell hozzá sok ész, hogy kiszűrje az ember, hogy kamu.
jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fel vannak tűntetve az árak, meg a szállítási és logisztikai dolgoknak is van menüje, de a termékeknél beleírják, hogy "olcsó" meg hogy minden fél áron, nálam ott bukott ki a dolog. Az a félelmetes, hogy beírtam, hogy DC papucs és kb 2.-3. talalatkent adta ki ezt a websopot a kereső, ezért is furcsa ez nekem, egy baromira jol felépített kamu átverős oldal..
jan. 14. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Kamu. A kapcsolat menüpontban nincs telefonszám, emailcím, csak egy szövegdoboz, ahol megadhatod a neved, email címed, meg hogy mi a kínod. Arra meg vagy válaszolnak vagy nem, de ezen kívül nem tudod máshol felvenni a kapcsolatot velük.


Az oldal tetején írják, hogy 29.000 Ft felett ingyenes kiszállítás. A Szállítás És Garancia menüpontban meg érdekes, azt írják, hogy:


Mennyibe Kerül A Szállítás?

A Házhoz Szállítás Díja Megegyezik A Pick Pack Pontokra Történő Kiszállítások Díjával: 58.100 - Ft-Tól A Megrendelés Ingyenes


Az hagyján, hogy minden egyes szó a mondaton belül nagy kezdőbetűvel kezdődik (ami minden menüpontban így van). De ez nekem inkább úgy értelmezhető, hogy ha rendelek 60 ezer értékben, akkor a MEGRENDELÉSEM INGYENES. Nem pedig a szállítás. Nehéz nyelv ez a magyar no.


Több ellentmondás van az oldalon, ha cipőt rendelnél, a szállítás és visszaküldés menupont mit ír?

Ingyenes Szallitas 29000 Ft Felett

A standard szállítással megrendelésed 3–10 nap alatt érkezik meg; a hét 5 napján szállítunk ki.

A vásárolt termékeket bármilyen indoklással ingyen visszaküldheted 30 napon belül.



De mit ír a Szállítás és garancia menüpont?


Ha Nem Jó A Méret, Mit Tegyek?

Ha A Termék Mérete Nem Megfelelő, Akkor Azt Vissza Lehet Küldeni (Az Átvételtől Számított 15 Napon Belül) Visszatérés. Az Ön Által Választott Másik Méretre, Illetve Bármilyen Készleten Lévő Termékre Kicseréljük. Természetesen Csak Sértetlen, Nem Használt Terméket Áll Módunkban Visszacserélni. A Termék Visszaküldése Saját Költségre Történik


Most akkor ingyen, vagy saját költség? 15 vagy 30 nap?


Éppenséggel 3 éve regisztrálták az oldalt, Szingapúrban vannak elvileg az egy dolog, de ez egy nulla munkával, sablon alapján felépített ótvar webshop, ami a profi látszatot akarja kelteni, kevés sikerrel. Nincs ingyen ebéd. Ami túl olcsó, hogy igaz legyen, az legtöbbször hazugság. Lehet kapsz éppen cipőt, ami egyértelműen hamisítvány, valamilyen minőségben. Garanciális panaszoddal oda fordulhatsz majd ahová tudsz (sehova).


Ha már kb. az egész oldal magyar nyelvű, a cipő leírását miért nem fordították le? Én tudom. Mert sablon. A cipők a változók, azok az eredeti oldal leírásaik egy egyben. Igénytelen az egész.


Mellesleg, miért kell az összes ilyen oldalnak a honlapcímében benne lenni a szónak, hogy "cipőbolt". Mert a DC mi? Fürdőszobai csaptelep, nehogy eltévesszem? Az ennél gagyibb oldalakban még a Magyarország szó is szerepelni szokott, természetesen .com végződéssel, mert az "komolyan" hangzik. Tényleg... (nem).


Ez egy béna oldal, aki innen rendel és átverik, meg is érdemli.

jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!