Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működnek pontosabban a...

Hogy működnek pontosabban a zálogházak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bizonyára nagyon bután hangzik a kérdés, de szerencsére eddig még sosem volt szükségem, hogy ilyen módszerhez folyamodjak így őszintén szólva fogalmam sincs.

Egyeltalán mit fogadnak el ott? Csak arany ékszereket vagy ezüstöt is? Mennyit "érdemes" vinni, egyeltalán szóba állnak velem ha csak pár nyakláncom van? Mennyi ideig tudom visszaváltani, amiket betettem? És nagyjából mennyivel drágábban?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



jan. 21. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ékszer a legkézenfekvőbb, de pl értékesebb műszaki cikket (pl okostelefon) is be lehet csapni a zaciba. Olyan termék kell, ami könnyen értékesíthető szükség esetén.
jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
jan. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!