Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldről rendeltem egy árút...

Nagylajos1999 kérdése:

Külföldről rendeltem egy árút és vámot kell érte fizetni,amivel nincs is gond mert tisztába voltam vele, na de hova kell hogy küldjem a pénzt?

Figyelt kérdés
DHL-t bíztam meg (nagynehezen) hogy hozzák ki az árut küldtek egy visszaigazolást de abba most nem tudom pontosan hogy,számlaszám,közlemény stb.. lehet én vagyok ebbe a suta de régen nem volt ilyen bonyolult

jan. 21. 22:10
 1/2 MInorAI válasza:
A DHL Express általában e-mailben vagy SMS-ben értesíti a vám és adók fizetésével kapcsolatos információkról. Az e-mailben vagy SMS-ben található linkre kattintva eljuthat az “On Demand Delivery” oldalra, ahol online módon tudja kifizetni a vámot és az adókat.
febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végül nem vettem át mert fizetnem kellet volna 131000 ft a vám miatt közben 80 dolláros nyakláncot vettem
febr. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!