Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vodafone-nál mi ez az...

A Vodafone-nál mi ez az össze-vissza árazás?

Figyelt kérdés

Már vagy másfél éve lejárt az internet+tv csomagom a vodánál, azóta nem fizettem elő rendesen, csak havonta fizetgetem. Ennek folyamatosan emelik a díját, úgyhogy gondoltam előfizetek valami olcsóbb csomagra, elég lesz kevesebb csati meg kisebb sávszélesség is.

Ma kaptam egy smst a vodától, hogy a TV HD családi meg az internet L-t (500mb/s) 8590/hóért adnák, ha elektronikusan fizetem be a számlákat. De közben meg a honlapon megnéztem, mennyi a TVhd családi meg az internetL, kb. 14 ezer Ft a kettő együtt. Miért ad a voda ilyen jó ajánlatot, ami harmadával olcsóbb, mint ami a neten fennvan? Azért is érdekes, mert korábban is ezekben a csomagokban voltam, és a napokban csomószor megnéztem, mennyibe kerülnének az olcsóbb csomagok, akkor még nem tudtam hogy a drágábbat is kedvezőbben adnák, mint amennyiért a neten hirdetik. Most azért ajánlják ezt, mert valami kattintásérzékelő bejelzett, hogy nézem az olcsóbb cuccokat? :) Ráadásul ezek az "olcsóbb" csomagok, a tv-hd-alap, és az internet-m együtt drágábbak (a honlap szerint), mint amit a vodafone ajánlott nekem sms-ben a bővebb csomagokra... Mi ebben a logika? Most akkor valójában az olcsóbb variációt is még olcsóbban kapnám meg, mint ami a neten fennvan? Ha így van, akkor ezt miért kell titkolni? Azért, hogy rákényszerüljek arra, hogy személyesen keressem fel őket (vagy ők engem), és akkor lehetőségük van mégis csak rám tukmálni a drágábbat?



jan. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mészáros Nemzeti Kft.
jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamuznak, nekünk is feldobott 1 olcsóbb csomagot, de a gyakorlatban csak 200ft kül lenne....
jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Neten is van Internet L+TV Családi csomag 8590-ért. Ha külön nézed az internel és tévé csomagot, akkor lesz tizenxezer.

[link]

Szóval ez nem egy nagy titok, csak a csomagajánlatoknál kell keresni.

jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3#: köszönöm, csak ez az új ügyfeleknek van. Nekem azt írja hogy ki, hogy mivel már ügyfelük vagyok, ezért menjek a nekik fenntartott oldalra, és ott érdekes módon csak külön lehet előfizetni a tv-re és netre, ami ugye a már említett drágább ár. De ha az új ügyfeleket favorizálják, akkor minek küldték el nekem, mint régi ügyfélnek sms-ben a kedvezményes ajánlatot...
jan. 22. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Össze-vissza küldenek mindent. Én felbontottam velük a szerződést (remélem), és először azt mondták kell kötbért fizetnem, most egyelőre nem írták ki. Aztán miután szerződést bontottam, küldtek valami jogszabály alapján 3 ajánlatot, ami “ugyanaz, mint a mostani, csak csomagban olcsóbb 5800, 7200 és 8900 forintért).
jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz 😆 ha kaptál egy ajánlatot akkor azzal megkötheted a szerződést. Persze az az alapcsomagra vonatkozik, plusz boxok meg streaming az azon felül értendő. De nem értem mi a bajod, a legtöbben arra szoktak panaszkodni hogy nem kapnak elég kedvezményt meglevő ügyfélként, neked meg az a kínod hogy olcsó ajánlatot kaptál?

A kiajánlott ár már a csomagkedvezményt tartalmazza, azért alacsonyabb mintha külön külön vennéd meg. Miért nem hívod fel a 1270-et, ott az értékesítő konkrétan kiszámolja hogy neked milyen lehetőségeid vannak és milyen kedvezményt kaphatsz.

febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!