Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igazam lehet ebben a gondolatm...

Igazam lehet ebben a gondolatmenetben?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta szerettem volna terepmotorozni. Szerettem volna versenyezni is, de a családom soha nem ilyen körökben mozgott és pénzünk sem lett volna rá, hogy én motorozgassak.

Azóta már felnőttem, néhány éve dolgozom és sikerült is összegyűjtenem itthon kb. 8 ezer eurót. Tudom, hogy ez nem sok pénz a mai világban, azonban egy régebbi motort tudnék belőle venni kétezer euróért körülbelül és maradna is belőle. Azért szeretném most venni, mert most vagyok fiatal (26 éves) és ha megnősülök pár éven belül és családot alapítok, akkor nekem soha többet nem lesz 2-3.000 eurom motorokat vásárolgatni, mivel nincs milliós fizetésem. Igaz, még lehet, de nem valószínű...



jan. 24. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra költöd a pénzed, amire akarod. Azért remélem, később is lesz kb. 1 milliód motorra, vagy bármire, az ma már egyáltalán nem nagy összeg.
jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 veterán vas ***** válasza:
100%

Van egy gyerekkorod óta dédelgetett álmod, amit -eddig- nem tudtál megvalósítani.

Mostanra felnőttél, dolgozol, sőt, megteremtetted a hozzá való anyagiakat is.


Szóval ha minden adott, akkor mire is vársz????

jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És tőlünk mit vársz mégis...? Hogy azt mondjuk meg, hogy később mennyit fogsz keresni vagy hogy mondjuk azt, hogy igen, vehetsz motort, mintha az anyukád lennénk...? Te Mr állítólag felnőtt, LoL.
jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem azt várom. Arra lennék kíváncsi, hogy nem az én, hanem a mások véleménye szerint mennyire lehet jó döntés vagy rossz.

Ugyanis bennem van kicsit, hogy a mai világban "elszórni" 1 millát, mikor még házunk nincs, amilyen árak vannak ki tudja hogyan lesz stb...

jan. 24. 11:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát motorkerékpárt bármikor bármilyet venni nagyon rossz döntés. Ezen nincs mit cukrozni. De mondjuk nem is azért veszi az ember, mert "jó döntés".
jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Arról ne is beszéljünk, hogy mennyi más költséged lesz még, ruházat, sisak, karbantartások, javítások.
jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell nagy pénz hobbi crossozásra. Főleg ha van valami amivel tudod a motort hurcolászni.
jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Pénz szórás jól látod.
jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha ez az álmod, akkor valósítsd meg. Ez egy drága hobbi lesz valószínű, de ha nem csinálod, akkor lehet, hogy örökre benned marad, hogy mi lett volna ha.

Ez nem pénzügyi kérdés szerintem.

jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha már megvan, akkor nem kerül sokba, valóban.

Nem kell minden héten a pályán ülni vele, mivel hosszabb távra tervezek vele. Valamint más hobbim nem igazán van, úgyhogy nem egy volna a sokból.

jan. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!