Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxpost csomagfeladás QR...

Foxpost csomagfeladás QR kóddal működik, vagy feladási kóddal?

Figyelt kérdés
Egy felsőt szeretnék eladni, foxposton keresztül automatából, már sokszor használtam csomagátvételre, át ételi kód beírásával, de fel még soha nem adtam csomagot. A csomagfeladásos útmutató videókban mindig kellett a csomagautomatán lévő qr kód beolvasása is, ami nálam kétlem, hogy működne, mert elég régi telefonom van és valamiért nincs benne beépített qr kód beolvasó. Viszont valahol meg az van írva a foxpost weboldalán, hogy lehet feladási kóddal is csomagot feladni. Az lenne a kérdésem, hogy akkor csomagot is fel lehet e úgy adni, mint átvételnél, hogy csak beírom a kódot, vagy elkerülhetetlen a qr kódozás?

#posta #FOXPOST #rókaposta
jan. 24. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy működik kóddal is.

De kiírja a teendőket amikor regisztrálsz egy csomagot az oldalukon.

Fizetni ráérsz az automatánál.

jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor regisztrálsz egy csomagot, akkor kapsz egy kódot, amit elküldenek neked e-mailben is, s abban az e-mailben van egy QR-kód is, amit az automata le tud olvasni a telefonod kijelzőjéről. De be is pötyögheted a kódot. Tehát feladáskor neked nem kell az automata kódját leolvasnod.
jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm, akkor megnyugodtam, csak kicsit túlgondoltam és összezavartam magam
jan. 24. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!