Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 12-13 kilós 70*13*59 centiméte...

Avada0 kérdése:

12-13 kilós 70*13*59 centiméteres csomagot melyik logisztikai céggel lehet a legolcsóbban elküldeni országon belül?

Figyelt kérdés

Valamennyire törékeny mert indukciós főzőlap, bár csak így a saját dobozában jött amin egy árva "ne taposs rá" piktogramm van a tetején.


Az egyik lényeg hogy még péntek előtt el kell küldeni, mert csak 14 nap van az elállás bejelentésétől.



jan. 25. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

lakossági csomagszállítást kb csak a posta vállal a többi cég csak szerzödött partnerek csomagjait szállítják



szerintem

jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Posta... de nem lesz olcsó...
jan. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én többnél is láttam csomag kalkulátort. Bár eddig mind 3800 körül jött ki
jan. 26. 05:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat meglepődnek ha azt neked elvinnék 3rongyért tesó
jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
A posta 7000 ft ért viszi másnapra...
jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

4000 alatt elvitte a GLS.

jan. 30. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:

#1

A GLS-nél volt, a tööbinél amit néztem, nem találtam magánszemélynek csomagküldési lehetőséget.

jan. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!