Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki milyen brókert illetve...

Ki milyen brókert illetve appot használ tőzsdézéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy ki milyen alkalmazást használ itthon tőzsdézni? Illetve megéri-e a könnyebb adózás szempontjából itthon számlát nyitni vagy célszerűbb egy appot használni mint pl. az XTB?


Szeretnék valós számlát nyitni, eddig pár szolgáltató demóját próbáltam ki, viszont szeretnék személyes tapasztalatokat hallani a díjakkal stb.-vel kapcsolatban is. Közgazdász végzettségem van illetve van már valamennyi tapasztalatom a befektetésekkel tehát nem teljesen kezdő vagyok.



Magyar bróker cégek közül a Portfólió Online Trader felülete tűnik számomra a legjobbnak, appok közül pedig a Trading212 illetve az eToro-ról szoktam hallani pozitív véleményeket.


Egyébként főként DayTrading lenne a cél, lehetőleg az amerikai tőzsdén nagyobb tőkével.



jan. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

A K&H Értékpapírnál (korábban KBC Equitas) van számlám, de én nem daytradingelek, csak befektetésre használom.


Daytradingre az IBKRt választanám.

jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyeshez: A KBC lett volna a legelső választásom mert alapból a K&H-nál van számlám, de úgy hallottam nagyon elrontották az új appot ami most már K&H értékpapír néven fut, ez kicsit elriasztott
jan. 25. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nos az tény, hogy meg kell szokni az új felületet… sokaknak a külcsíny a lényeg, ezt is meg lehet érteni… valahol.


A tőzsdézéshez sok sikert.

jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl sokkal jobban bejön az új app mint a régi. De hát ízlések és pofonok.
jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A K&H új felületei (mobil és webtrader) egy hulladék. Volt egy jól működő felületük, rendszerük, lecserélték egy szemétre. Kb 15-20 évvel ezelőtti színvonal.

A mobiltrader asszem 1,4-es értékelésen van a playbe. A legtöbb hozzászóló azt írja, hogy azért adott 1 csillagot, mert nullát nem lehet adni. Én már fel sem telepítettem. Nem akartam felbaxni magam rajta. Elég volt a webtrader.

A webes felületen alapvető szolgáltatások nem elérhetők. Csak limit megbízást lehet beadni (nincs piaci, stop, iceberg stb). Nem látsz ajánlati könyvet, ársávokat. Kabaré hogy valaki kiengedte ezt a piacra. Tradelésre totálisan alkalmatlan. Max arra a buy & hold befektetőknek jó.

jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Interactive Brokers. Kb. nincs jobb.
jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nektek nem mindegy hol bukjátok el az összes pénzeteket? :D
jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!