Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eltűnt a rendelésem?

Eltűnt a rendelésem?

Figyelt kérdés
December első hetében rendeltem 2 pólót egy random oldalról, kaptam 3 emailt,egyet hogy sikeresen megrendeltem, egyet hogy úton van, és egyet hogy értékeljem, viszont engem senki nem keresett, nem hívtak, nem kaptam másik emailt sem és a csomagom nincsen sehol. Hova tűnhet ilyenkor? Lakóparkban élek, 2 ajtón kell bejutni a postaládánkhoz, de nem csöngettek egyszer sem. Ilyenkor visszaadják a pénzt, vagy mit tegyek? (16 éves vagyok, elég tapasztalatlan, elnézést)

jan. 25. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyar posta szállítja, úgy szoktak bedobni értesítőt, h nem voltál otthon és a jelölt postán átveheted. Ha ilyen nincs, nézd meg biztos jó címet adtál-e meg. Jobbhíján írni ahonnan rendelted h hozzájuk nem érkezett e vissza, v szalliito cegnel erdeklodni a rendelésszámot megadva h mi van a rendszerükben.


Valamit csak ki lehet deríteni h hol akadt meg, hàtha pl ha megvan h egyertelmuen hol(pl ertekesito feladta rendben,de a futar elvesztette), es van csomag azonositod akkor talan lehet penzvisszateritest kerni

jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is deritsd ki, melyik futarszolgalattal kuldtek. A rendelesi oldalon, a rendeles adatainal vagy az emailben...
jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!