Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Neteller kártya/ számla?

Neteller kártya/ számla?

Figyelt kérdés
Volt neteller kártyám és számlám, de nem használtam. Volt hogy töltöttem fel pénzt arra a számlára,mert jöttek az e-mailek hogy töltsek fel. Végül bezártam a Neteller fiókot mert nem akartam feleslegesen pénzt feltölteni ha nem használom. Így lesznek további költségeim? Légyszi ne nézzetek hülyének ha kommentet írtok.

jan. 26. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
LoL
jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Volt neteller kártyám és számlám"


Mikor volt ?

Van rajta összeg ?

jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A netellernek nincs koltsege. Nem is lehet minuszba menni vele.

Ha inaktiv vagy egy hosszabb periodusban akkor elkezdik levonni a szamlan levo pozitiv egyenleget amig 0 nem lesz. De 0 ala nem tudsz menni. 15eve van netellerem.

jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
jan. 26. 15:31
 5/6 anonim válasza:
Kedves anonim hozzászóló!Tudnék veled valahogy privátban beszélni,mivel írod hogy 15 éve van neteller kártyád.Lennének kérdéseim.Köszönöm
jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt tudsz privatban irni
jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!