Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkákat tudnék vállaln...

Milyen munkákat tudnék vállalni gerincsérv műtét után? (10 kg-nál többet nem emelhetek)

Figyelt kérdés

Egy érettségim van, B kat. jogosítvány, és többé kevésbé beszélek németül és angolul, de nyelvvizsgám nincs.

A műtét jól sikerült, jövök-megyek szépen, mint előtte, minimális fájdalmam van. Ezelőtt csak fizikai munkákat végeztem, mert egyébként szeretek mozgásban lenni. Sportoltam is amikor időm engedte.

36/F



jan. 27. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Vagyonőr,targoncás
jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szellemit
jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverfejlesztő.
jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kajafutár
jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat, porta. A lényeg az, hogy legyen lehetőséged napközben is jönni-menni. A sofőrséggel az a baj, hogy órákra a kocsiban lehet ragadni. Talán a taxizás működhet, ha meg tudod oldani, hogy 2 fuvar közőtt kiszállj és átmozgasd magad.
jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel a futár munkákkal az a baj, hogy ezek a kátyús utak szerintem nagyon megterhelnék a gerinc derék részét és nekem ott lent volt a sérvem, félnék, hogy kiújul. De ideig-óráig jó lehet amíg nincs más, vezetni egyébként szeretek.
jan. 27. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
6: én rákérdeztem annó, az ugrálással, trambulinozással pl semmi baj nincs, az problémás ha hajolás közben még oldalirányba is mozogsz, pláne ha erőt fejtesz ki. De lehet hogy érdemes lenne neked is specifikusan megkérdezni az orvost.
jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Full stack fejleszto.
jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 8 órás ülés sem feltétlenül jó...
jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!