Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Időben kezdtem még el a...

Időben kezdtem még el a tőzsdézést, pénzügyeket?

Figyelt kérdés

14\\F vagyok,nagyon érdekelnek a pénzügyek(tőzsde,hitelek,tanácsadás,szóval minden)

Apám nevén csinálnám,adott 60 ezer forintot a számlára,hogy próbáljam ki,mit tudnék vele elérni,persze mindent elmagyarázott a fogalmakkal kapcsolatban,és egy könyvet is kiolvastam ezzel kapcsolatban,rendszeresen olvasom az

index.hu

portfolio.hu

napionline.hu

tothandras.hu

figyelonet.hu

-oldalakat.

Túl korai lenne,vagy túl későn kezdtem el ezzel foglalkozni?:D


2009. jan. 4. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sem késői sem korai nem lenne csak elhamarkodott. De ha mindeképp így akarod megközelíteni akkor nagyonis korai. Legelőszöris döntsd el az általad felsoroltak közül melyik területen akarsz belekezdeni az egészbe. Utána nem egy hanem minimum 10 könyvet nyálazz át, jegyzetelj ki. A felsorolt websiteok között egy angol nyelvű sincs. Ugye Te nem abban a hitben élsz, hogy a pénzügyek világnyelve a magyar?
2009. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,de szerencsére nagyon jó angol tanárunk van,9.be tervezem a középfokút.
2009. jan. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!