Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben a hónapban mikor érkezik...

Ebben a hónapban mikor érkezik az álláskeresési járadék?(januári)

Figyelt kérdés

febr. 1. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, "valamikor február", vannak Kormányhivatalok, akiknek feb. 1 van a honlapján, mint januári kifizetés dátuma. A miénken nincs ilyen infó.
febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdeznem, volt valami feltétele, hogy kapjatok? Vagy csak simán nem volt munkátok, amiket felajánlottak nem fogadtátok el és folyósítják is? Hamarosan én is szeretném kihasználni ezt az egészet, és mindössze ezért kérdezem.
febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nincs semmi ajánlás, mondjuk lehet hogy azért, mert látták mennyit szoktam keresni, meg én is mondtam egy közel félmilliós összeget. Ezekre a melókra meg rendszerint nem munkaügyön keresztül toboroznak a cégek. Jogosultsági időnek megfelelő folyósítás van. Egyéb esetekben nem tudom hogy működik, mit ajánlanak/nem ajánlanak.
febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent értek. Köszönöm.
febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!