Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 7 év ledolgozott szolgálati...

7 év ledolgozott szolgálati idő hiánya miatt(mert a NAV nem tudta leellenőrizni)mennyivel kapok kevesebb nyugdíjat?

Figyelt kérdés

febr. 1. 11:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az még egy dolog, de A NEMÁTLAGEMBER LÖLŐ mennyit kap...
febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"A nyugdíjkorhatár betöltése előtt 3 évvel lehet ingyenes adategyeztetést kérni a kormányhivataltól, "


Bármikor lehet, nem csak előtte 3 évvel, de maximum évente egyszer.

febr. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
20as és 22es Higgyétek el hogy megvolt régebbről minden dokumentum kis könyv stb. és ki is kértem előtte ahogy azt ti is írjátok a szolgálati időről a papíromat de akkor is azt hazudták hogy a nav ellenőrzi a hét évemet ezért várjak még sőt idézem őket " megsürgetem őket" ez nevetséges volt! Mondtam is nekik hogy önök mondják közel 60 napos határidővel hogy megsürgetik? Sőt,meg is akarták hosszabbítani azt és hogy továbbra is a nyugdíjelőleget kapjam ami 80000 forint. Ja , felhívtam a navot ahol kinevettek hogy nem is ők ellenőrzik a nyugdíjhoz a szolgálati időt mert hogy tudta hogy a navot hívta és nem a nyugdíj intézetet.Ez felháborító!
febr. 4. 07:04
 24/26 anonim ***** válasza:

Szét van esve a rendszer!

Jobb kéz nem tudja mit csinál a bal csak még a média le van tiltva erről!

Nem kommunikálnak egymással a hivatalok vagy csak minimálisan ha közérdek.

Az egyéni érdekeivel meg kb mindenki mehet a.... ba!

febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló sztorim a nyugdíjbiztosítóval. Apukámnak igényeltem meg a nyugellátását, amiben hónapokig nem történt előrehaladás. Aztán telefonáltam és közölték, hogy azért nem tudják elbírálni, mert az utolsó munkáltatója nem közölt még mindig adatot hozzá. Erre megkérdeztem, hogy mit nem küldtem be szerinte időben hozzá? Néma csönd következett, majd megkérdezte, hogy hát én nem az igénylő gyereke vagyok? Mondtam neki, hogy de igen, és egyben az utolsó munkáltatója is, aki állítólag nem küldött be időben valamit ahhoz, hogy el tudják bírálni a nyugellátását. Csak azért kérdezem, hogy mit hiányol, mert én hónapokkal ezelőtt bizonyítható módon beküldtem minden szükséges adatot. Érdekes módon a következő héten jött pénz tőlük, utána rövid időn belül a határozat is megérkezett.
febr. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Túlélő válasza:
25ös Köszönöm hogy megosztottad velünk.
febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!