Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet custom tasakokat...

Hol lehet custom tasakokat stb csináltatni az én dizájnommal?

Figyelt kérdés
Tea zipzáras tasakot szeretnék az én dizájnommal, van erre itthon lehetőség? Vagy külföldi oldalakon?

febr. 1. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármit lehet gyártatni, csak meg kell keresni a megfelelő kivitelezőt. Nekem nem világos, h mi az a “tea zipzáras tasak”, de ha sikerül a termek gyűjtő kategóriáját belőnöd, hogy ez inkább textil, nyomdaipari termék, csomagolástechnika, vagy más egyéb terület, akkor az adott témakör szerint keress szolgáltatókat, akik vállalnak előre elkészített termékre logózást, vagy egyedi termék gyártást is.


Biztos vannak cégek itthon is megcsinálnak bármit, csak az ára kérdéses. Helyi, magyar céggel valószínűleg egyszerűbb a kommunikáció és a minőség ellenőrzés, szállitás.


Külföldi cégeknél nehézkesebb lehet a kommunikáció, minőség ellenőrzés, reklamáció, időigényesebb lehet a szállitás és ez tovább bonyolítja, ha minőségi problémák vetődnek fel.

febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az AliExpressen is ráteszik a logódat akármire. CSak előre le kell tárgyalni az eladóval...
febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!