Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki adott fel gls automatáb...

Valaki adott fel gls automatában csomagot másnak házhoz szállítással?

Figyelt kérdés
Mennyire biztos, hogy meg is érkezik a csomag sértetlenül? A neten van valami formanyomtatvány, amit ki kell nyomtatni és ráragasztani a csomagra? Érdemes a dobozra ráírni hogy törékeny?

febr. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Mennyire biztos, hogy meg is érkezik a csomag sértetlenül?"

50-50%. Vagy igen, vagy nem.


"A neten van valami formanyomtatvány, amit ki kell nyomtatni és ráragasztani a csomagra?"

Nemtom, van? Állítólag Te akarsz csomagot feladni, nyílván utánajártál.


"Érdemes a dobozra ráírni hogy törékeny?"

Hát a futárt nem különösebben fogja érdekelni, hogy mit firkálsz a dobozra.

febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én adtam fel. Gls weboldalán ki kell tölteni az űrlapot. Fogsz kapni emailben egy vonalkódot, amit ki kell nyomtatni, rá kell ragassz a feladni kívánt dobozra vagy csomagra.

Aztán elmész a gls automatához, beolvastatod a vonalkódot. Kinyílik az automata ajtaja, belerakod amit szeretnél és becsukod. Ennyi. A többi pedig ugyanúgy működik mintha a futár vinné el tőled a csomagot. Másnap megy, kiszedi a csomagokat és ennyi. Biztosan megérkezik. Nekem soha nem sérült meg semmi és 2 napon belül a címzettnél volt.

febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm!
febr. 7. 19:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!