Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Temu-ból lehet rendelni? Mik...

Temu-ból lehet rendelni? Mik a tapasztalatok? Nem átverés

Figyelt kérdés

#rendelés #Temu app
febr. 8. 04:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nincs benne átverés. A koncepció az, hogy kínai rabszolgamunka által előállított kétes minőségű termékeket árulnak, ami addig van fent az oldalon, ameddig kapkodnak érte. Akár jó is lehet, de irtó gagyi is. Szerintem itt az elsődleges kérdés inkább az, hogy az ember támogatja-e a vásárlásával a kínai rabszolgamunkát.
febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem fognak átverni, de miért rendelnél szemetet házhoz?
febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
#1: amúgy nem tudom sejted-e, de amit bárhol veszel, az ugyanott, es ugyanúgy készül, csak "kicsit" több rajta a haszonkulcs.
febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

@ 1: az költői túlzás mégiscsak, hogy kínai rabszolgamunka révén kerül relatív olcsón az a cucc a vásárlókhoz.


Ez nem az a kategória, mint az indonéz gyerek munkások, akiket tényleg kihasználtak.


Az igaz, hogy nem egy " svájci " minőség, amit gyártanak, és forgalmaznak világszerte, bele lehet futni ócska gyagyi vacak minőségű termékbe, de ár / érték arányban jellemzően verhetetlen, amit kínai kültelki üzemekben állítanak elő és a Temu közvetít

Én szó szerint le vagyok nyűgözve attól a profizmustól, ahogy a Temu szolgáltatást felépítették és működtetik. Tapasztalatom az, hogy abszolút megbízható, pont azt kapom, pont úgy kapom , ahogy azt ígérik a web shopban.


Utána olvastam, ez egy amerikai cég, amelyik a londoni tőzsdén is be van jegyezve. Feltételezem amerikában élő kínai üzletemberek hozták létre azzal a céllal, hogy a kínai ipar számára piacot szerezzenek "a világ maradék részén" .Qrva nagy pénzt toltak bele a vállalkozásba, nem egy sarki sufni tuningról van szó. Az informatikai fejlesztés bődületes öözeget emészthetett fel, és az operáció megbízható és versenyképes, garancát is komolyan vevő működtetése szerintem mintaértékű így 2024 táján.


Eddig háromszor rendeltem kisebb műszaki cuccokat és 10 nap múlva csöngetett a postás ( egyszer), a termék listaárában a vám és ÁFA is benne van. A csomag státusza olyan részletezettséggel és valósághűen van nyomon követve, tudomásomra hozva, aminek a megszervezése elképesztően nehéz munka.

febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Inkább nekem a fura, hogy csak úgy tudsz rendelni ha az app-ban vagy. De oké, nekem ruhavásárlás kapcsán dobta fel a net és tök jó göncök vannak olcsón, szóval 6-8-10.000 egy gatya és tök stílusos, nem tudtam mire gondoljak. Szerintem kipróbálom. Aztán kiderül, hogy jó minőség-e.

Kicsit olyan szürreális volt az egész, a modellek nem kínaiak voltak, hirtelen nem esett le. De pont azért olyan érdekesek a ruhák biztos, mert márkátlanok, érezni rajtuk ezt a könnyed nyugati stílust, jól néznek ki, hátha nem ócskák. Bár én is inkább vennék magyar gyartmányu nyugati sztájl-t, de most ez van. :)

Például habverőt nem biztos hogy ilyen oldalról rendelnék, vagy hajszárítót. XD

febr. 10. 03:45
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő válaszokat, kettes, poén.. XD
febr. 10. 03:46
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, kár, mert tök jó habverőt vettem ott :D
febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tényleg? **
febr. 12. 21:25
 9/20 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen rendelek tőlük ide Angliába.

Van ami gyengébb minőségű , de sok holmit szeretek .

Csak cipőt nem rendeltem még . Azt nem mertem .

Viszont volt amit vissza akartam küldeni, nem kellett megtennem, mégis vissza kaptam a pénzem .

febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a temu a wishes wish.
febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!