Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS!!! Lejárt a személyi...

SOS!!! Lejárt a személyi igazolványom! Hétfőn kaphatok egy ideigleneset?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos ma tudatosult bennem, hogy lejárt a személyi igazolványom. Voltam a kormányhivatalban, viszont 11:00-kor zártak, így már nem fért bele az ideiglenes személyim megcsinálása. Online időpontot hétfőre már nem tudok foglalni, de ha bemegyek, van rá esély, hogy meg tudják csinálni? Ha kell, egész nap ott ülök, csak hétfőn legyen már meg. Azért ilyen sürgős, mert az érettségihez és a felvételihez kell.

febr. 9. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor én legutóbb csináltattam, fotózással-ujjlenyomattal, mindennel együtt kb. 20 perc volt.
febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BeefEater ***** válasza:
100%
Ha van útleveled vagy jogosítványod akkor azt is használhatod személyazonosításra.
febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos sem útlevelem, sem jogsim nincs. Örülök, ha 20 perc alatt megvolt, remélem hétfőn be tudnak valahova szorítani.
febr. 9. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj egy kevésbé forgalmas irodába, ott nem kell várni.
febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapsz azonnal ideigleneset papíron majd két hét múlva be kell menni a plasztikkártyáért de el kell fogadniuk addig a nyomtatott papír alapút is amit a hatóság állít ki
febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
febr. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!