Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DPDnel online ki lehet fizetni...

DPDnel online ki lehet fizetni a vételárat?

Figyelt kérdés

Értékesíteni akarok egy terméket. 4 olyan jelentkező volt, aki azt írta, hogy DPDnek kifizeti a vételárat én meg online adjam meg az adataim. Pont ma olvastam, hogy valaki GLSnel próbálta megadni a felvételi hely adatait. Nem ment (gondolom adott meg bszlaszámot is) és letöltött valami GLS appot és leszívta az összes pénzét a számláról.

Egyszerű utánvéttel értem, vagy ha előre utalással küldi bszlaszámra. De így még nem hallottam. Szerintem sok a csaló.


febr. 9. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
scam
febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kavarod a dolgokat. Ha te magánember vagy, akkor csak előre utalni tud. Online (kártyás) fizetés kereskedőnél szokott lenni.

Utánvétes rendelés azt jelenti, hogy te feladod a csomagot a DPD-nél. A fizetendő összeget a cucc+szállítás szerint adod meg. Átvételnél ennyi kell fizetnie a futárnak, és majd a DPD ezt utalja el neked.

Előre utaláshoz a bankod, a neved, és a bankszámlaszámod meg kell adni, annak kockázata sincs.

Csak utalni lehet a számlára, terhelni, kivenni nem.

febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik se valós vevő, ez egy elterjedt csalási forma.
febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!