Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eladtok valamit vinteden,...

Ha eladtok valamit vinteden, hogyan és mivel csomagoljatok be?

Figyelt kérdés
Illetve hgyan szoktatok ti megkapni !!!!?????

febr. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Én simán egy zacsiba beteszem amit talàlok otthon. Esetleg még valami papìrba becsomagolom előtte, és ennyi. Lènyeg hogy egyben maradjon
febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Én egy dobozba azért mindig belerakom, hogy ne szakadjon szét. Szerintem így a vevő is jobban örül amikor meglátja a csomagot, minthogy egy szatyorba lenne feltekerve…
febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nálam a csomagolás mindig az adott terméktől függ. De általánosságban elmondható, hogy úgy csomagolom, hogy ne látszódjon, mi van benne, és ne sérüljön meg szállítás során.

Ruhákat például sheines zacskóba, majd átlátszatlan műanyag csomagolóba (ha valahonnan rendelek, és ilyenben hozzák a csomagomat, a csomagolását el szoktam tenni és újrahasznosítom).

Törékenyebb dolgokat is valamilyen tasakba, majd dobozba térkitöltővel. Mindig legalább két réteget használok, így nem lesz koszos, nem ázik át és nem látják, mi van benne.


Személyes átvétel esetén papírtáska, kisebb műanyag táska, ami épp van itthon.


Egyébként kaptam már csomagot teásdobozba csomagolva is (maga a termék be volt fóliázva, úgy a teásdobozba tették és jól leragasztották). Küldtek már nekem ruhát kukászsákban is. Azzal sincs semmi baj, ha tisztát használsz. 😄 Szóval kinek mi.

febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dobozba! Kávákapszulás, popcornos, papirzsepi doboza, tasakos rizses doboz...bármi...ami nagyobb azt is dobozba, munkahelyemröl tudok vinni, illetve el is rakom pont ezért.

De volt h nem volt semmi otthon, papirba csomagoltam a pulcsit h ne látszodjon, azt pedig wc papír műanyag zacsijába, mert az erős. És körbecelluxszoztam.

febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!