Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez mennyire megbízható ?

Ez mennyire megbízható ?

Figyelt kérdés

Kaptam a páromtól egy PuloWear terméket. Neki is nagyon tetszik, viszont én nem tudok ennyi pénzért vásárolni neki. Nyilván nem lesz ugyanaz a minőség, de az alap koncepció, hogy nagyon hosszú és rendesen magára tudja húzni, az ennél is működik.

Euromarkt vélemények ?

[link]


febr. 15. 10:50
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a megfelelő link

febr. 15. 10:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj. Google fordítóval lefordított magyartalan szöveg, semmi cég mögötte, csak valami kínai leinformálhatatlan, nincs ügyfélszolgálat, sem ászf. Idáig ordít, hogy kamu az egész oldal. "Jó" esetben kapsz valami elszabott vackot, ami nyomokban sem hasonlít a fotóra, fizetheted a vámot, a rahedli szállítási költséget, meg a devizaátváltást forintról.
febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megmentetted nekem azt az 5 ezer forintot:(

Általában kiszúrom, de múltkor rendeltem egy hasonlóan össze rakott oldalról , az rendben volt, azt hittem ez is csak igénytelen

febr. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!