Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az álláskeresési támogatást...

Az álláskeresési támogatást automatikusan utalják, vagy havonta kéne igényelni?

Figyelt kérdés

Decemberben eljöttem az előző munkahelyemről és el is mentem megigényelni az álláskeresési támogatást, ami elvileg 3 hónapig jár. Januárban el is utalták a decemberi “fizetést”, viszont most februárban még sehol nincs a januári. Nem emlékszem, hogy mondták volna, hogy be kell menni minden hónapban, de már az is felmerült bennem, hogy valamit én intéztem rosszul. Az előző miatz szóltak is, hogy később lesz elutalva, jan. 20. környékén, de elvileg most már nem kéne ennyire eltolódnia.


Ha valakinek van ezzel tapasztalata, előre is köszönöm a segítséget. Nem akartam telefonálgatni, de ha más nem, a héten felhívom/bemegyek utánaérdeklődni.



febr. 19. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan utaljak, nem kell minden honapban kerni ha egyszer mar megallapitottak, hogy 3 honapig jar.
febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam, megnéztem a papírokat amiket kaptam, meg rá is kerestem neten, csak így érdekes, hogy még mindig semmi. Nem halok éhen nélküle, nem arról van szó, de azért számítottam rá. 90 napra kaptam a támogatást, el is mondták, hogy havonta utalják, szóval akkor telefonálok majd.:)
febr. 19. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!