Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webshopból lerendelt árút,...

Nagy1A kérdése:

Webshopból lerendelt árút, elállás megküldése után, vissza postázom. Hogyan tudom bizonyítani, hogy az az árú volt benne, ha az eladó azt állítja, hogy csak egy olyan súlyú tégla?

Figyelt kérdés
Egy 150.000-es telefont küldenék vissza. Lefényképezem a folyamatot, elpostázom és azt mondja az eladó, hogy nem küldtem vissza az árút, csak egy tégladarab volt benne!! Hogyan tudom bizonyítani, hogy a telefon volt benne? Személyesen viszem vissza, az biztos jó, ha ez működik!!

febr. 22. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy.
febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van! Quingdao-ból rendeltem 5 db szélgenerátort, telephelyre leszállítva, kb 80 ezer USD-ért és mint később kiderült, a szemét Li Yan, minden alkatrészt a gyártó cégek selejtjéből rendelt. A cég az Alibabán 98,5%-os megelégetettségű volt!!! Beszéltem a kínai követség kereskedelmi attaséjával, aki egy kis bezsélgetés után, halkan azt mondta!!!!.Uram......örüljön, hogy amikor a kamion ajtaját kinyitották.......nem volt kockakővel telerakva!!!.semmit nem tehetünk!!
febr. 22. 21:37
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mondjuk ha nem valami tegnap "nyílt" zuggsm boltból (nem) veszed, hanem normális helyről, akkor kisebb az esély, hogy ezt megteszik.
febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
febr. 23. 18:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Személyesen visszavittem...........így nincs gond.
febr. 23. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!