Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a csomagküldő szolgálat...

Ha a csomagküldő szolgálat így hozza a csomagomat mit tehetek ?

Figyelt kérdés

DPD az egyik legrosszabb csomagküldő szolgálat szerintem ez már biztos.

Nem hív a futár hogy mindjárt jön és mikor ideérkezik dudálás és minden jelzés nélkül csak bedobja az ajtó elé a csomagomat ( előre kifizetett csomag ez természetesen) hozzáteszem itthon voltunk bekopog bejelez és kimentünk volna de úgy letette az ajtó elé hogy senki nem vette észre ami nem jöttünk amúgy is ki a házból... de mi van akkor ha valaki ellopja az ajtó elöl a csomagomat ? A futár gondolom (ahogy szokták) aláhamisítja az aláírásom hogy átvettem és ennyi nem ? De ha nem vettem át csak letette a lakás/ ház elé és ellopja valaki mit tehetek ?



febr. 24. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
A DPD a legjobb magyarországi futárszolgálat.
febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb kerüld a DPD-t és onnan rendelj, ahol van GLS vagy csomagpontra és akkor nem kell otthon szobroznod a futárt várva.


Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim a DPD-vel..

febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csomagautomatába kéred.
febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit kb mivel magyarorszagon nem letezik rendes fogyasztovedelem
febr. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A futár gondolom (ahogy szokták) aláhamisítja az aláírásom hogy átvettem és ennyi nem ? "


Átvetted valójában tőle a csomagot? Nem. Tudja bizonyítani, hogy mégis? Nem.

Ha ott van az "aláírásod", hogy átvetted, akkor aláhamisította az aláírásodat. Inenntől kezdve mi a további kérdés egy hamisítási üggyel kapcsolatban, ami Btk. kategória és még szabadságvesztés is lehet a vége?

febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom se a csomagautomatát választani se más csomagküldő. temu az oldal és néha ez néha az hozza. van hogy posta hozza van hogy express one és van hogy ez a szar dpd.


express one-val teljes mértékben meg vagyok elégedve. kár hogy nem mindig ő hozza.

márc. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!