Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy amerikaban elo csaladt...

Van egy amerikaban elo csaladtagom aki kuldene nekem paypalrol penzt hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogyha minden igaz ha amerikabol kuld akkor 4,4%+ 0,30$ amit a paypal levesz a kuldott osszegbol nalam, vagy van egy olyan lehetoseg ha csalad, baratok reszere tortenik az utalas nem von le (ez mukodik akkor is ha kulonbozo orszagokban vagyunk?) es ha o $-ban utal es en at szeretnem rakni revora hogy jovok ki legjobban az atvaltassal?
febr. 27. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Nemzeti Bank, vagy a számlavezető bank fiókja a barátod.
febr. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:

Sok lehetősèged nem lesz szerintem a paypal alapból lehúzós árfolyamán kìvül, mivel magyar regisztrációval csak itthoni bankszámlára, ès forintban tudsz kiutalni.

Szóval közvetlenül revolutra nem is lesz lehetősèged kiutaltatni, mert ugye az litvan gyűjtőszámlával megy tudtommal.

febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Ez nem teljesen így van. Alapból magyar számlát enged, de ha szólsz az ügyfélszolgálatnak, akkor más számlát is meg tudsz adni, pl. amerikai Wise számlát.
febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!