Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha zaklat a...

Mit lehet tenni ha zaklat a providentes képviselő és nem érti meg hogy csak havonta 2szer tudok fizetni? Bővebben lent. Kicsit hosszú lett!

Figyelt kérdés
Van egy provident hitelem igazából már nincs sok benne csak eléggé el van maradva. Eddig a régi képviselő megértette hogy úgy fizetem ahogy tudom mert sajnos egy keresetből élünk. Havonta kétszer hónap elején és közepén tettem bele mindig amennyit épp bírtam. De ez az új képviselő állandóan kellemetlenkedik. Hetente két Hetente hívogat. Ide áll a ház elé a kocsijával van hogy fél órákat is és onnan hívogat. Vagy épp a csengőt nyomja. Csak azt nem tudja hogy az ki van húzva pont miatta. Mikor fizek húzza a száját hogy hát ez kevés sok az elmaradás többet kéne fizetni. Jó majd a gyerekeim szája elől elveszem hogy neked jobb legyen. Ma megállított az utcán a gyerekem előtt és számon kért mi az hogy nem veszem fel neki a telefont, és addig örüljek még ő jön és nem más. Szerencséje hogy velem volt a gyerek. Értem én hogy hitel meg fizetni kell, de azért álljunk már meg egy szóra. Talán nem kéne uzsora kamatot rá tenni akkor az emberek tudnák is fizetni rendesen. Mit lehet vele kezdeni mert már nagyok zavaró? Legszívesebben be mennék a feletteseihez és közölném hogy inkább átutalással fizetek csak ezt a banyát ne lássam többet.
márc. 6. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Amikor felvetted tudtad mit irsz ala. Javaslom mielobb pengesd ki a tartozast mert vagy novekedni fog, vagy kuldik a vegrehajtot.
márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Azt lehet tenni, hogy fizeted rendesen az adósságodat, ahogyan elvállaltad!


Annak örülj, hogy nem mondták már fel rég a hitelt… Ha azt kivárod, onnantól felgyorsulnak az események - értsd: végrehajtás…

márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Fizesd rendesen a hitelt, akkor nem fog "zaklatni".

A helyében nem vacakolnék veled, jelezném, hogy nem teljesíted a szerződésben foglaltakat és mondják fel a szerződésedet. Onnantól már más problémája lennél.

márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

A megoldás: [link]


Annyi, hogy lehetőleg ne kapjanak el.

márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szoktam fizetni. Nem sok van már benne szerencsére. De ennél többet akkor se tudok ha bele szakadok. Mikor felettem volt munka helyem. Attól mert zaklat nem fogok tudni többet fizetni.
márc. 6. 14:11
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ekkora szégyenletes kamattal esélytelen normálisan fizetni főleg egy keresetből.
márc. 6. 14:14
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

A szégyenletes kamat (THM) már felvételkor ismert volt, vállaltad…


Plusz az “otthoni szolgáltatás”, amit külön igényeltél mellé - ezért jár a nyakadra a beszedő - jelentősen megnöveli a költségeket az átutalásoshoz képest…


Szóval minden nyomorúságot magadnak köszönhetsz, hiába próbálod másra fogni és áldozatként pózolni.

márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Na ezért se lennék pénzbeszedő a providentnél, mert ezzel a céggel csak a primitív aljanép áll szóba.
márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

"Eddig a régi képviselő megértette hogy úgy fizetem ahogy tudom mert sajnos egy keresetből élünk"


Köszönd meg régi képviselőnek és a mostaninak is a türelmét, mert már rég a végrehajtóknak kellett volna passzolni az ügyedet amikor nem teljesítetted a szerződésben vállaltakat.

márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
A Provident az ilyen. De gondolom nem tartottak kést a nyakadhoz, hogy fel kell venned a hitelt. Pont fordítva szokott lenni, mert a Providenthez csak az megy akinek máshol már nem adnak egy forintot sem. A legszerencsétlenebb, legkiszolgáltatottabb emberekre van ráállva a Provident ahol a hitelkihelyezésnek óriási a kockázata. Pont az olyan emberek miatt akkora a THM mint te, mert rengeteg fizetésképtelen ügyfele van. Törlessz rendesen és nem fog senki zaklatni. Már csak azért is érdemes lett volna rendesen fizetni mert ki tudja mikor szorulnál rájuk legközelebb. Aki legközelebb adni fog az olyan fazon lesz, hogy ha nem fizetsz akkor nagyon fog viszketni a bőröd a gipsz alatt.
márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!