Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalat a Lottopark.com...

Tapasztalat a Lottopark.com oldalról?

Figyelt kérdés
Vagy ahhoz hasonlót, mint a Lottoland oldal volt van valamilyen, amit ajánlanátok?/ugye már nem játszható az az oldal, mert hiába vagyok regisztrálva már nem enged be, utána járva derült ki számomra, hogy már Magyarországról nem játszhatunk sehogy ez igaz? Bár olyan sokat és sokáig nem is játszottam ott, de most szerettem volna kicsit szerencsét próbálni ismét/ezért keresek olyasmi oldalt, mint amilyen ez volt, így találtam rá a Lottoparkra, de nem találtam információt erről az oldalról. Köszönöm, ha tud valaki hasznos információt, esetleg hasonlóan működő oldalt ajánlani :-)

márc. 11. 13:23
 1/1 anonim válasza:

szerintem felejtsd el, sajnos magyarországon tiltott a külföldi szerencsejátékozás.

Ha nyersz valami nagy összeget, szerintem nem kapnád meg...

márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!